Biura Rachunkowe Kraków

Informacje o obsłudze księgowej firm w Krakowie

Jak promować biuro rachunkowe?

Po podjęciu decyzji o tym, że chcesz założyć działalność biura rachunkowego, musisz nie tylko dopełnić formalności rejestracyjnych, ale także pozyskać klientów. Zwykle zaczyna się od znajomych i ich firm, ale co potem? Najprościej rozgłosić informację o ofercie przez Internet.

Biuro rachunkowe promocja

Wśród tradycyjnego marketingu, czyli poza internetem, wymienić można choćby rozwieszanie plakatów, druk i rozdawanie ulotek reklamowych, umieszczanie ogłoszeń w prasie czy też uczestniczenie w spotkaniach i konferencjach.

Marketing internetowy rozwija się każdego dnia. Warto być na czasie, aby nie przegapić okazji do pozyskania klienta. Jednymi z podstawowych akcji po założeniu firmy rachunkowej powinny być założenie strony internetowej, firmowego e-maila oraz dodanie do internetowych baz firm. Warto umieścić też wpis na Mapach Google’a, aby szukający mogli łatwo znaleźć siedzibę biura rachunkowego.

Kolejnym krokiem jest umieszczenie strony www na szczycie wyników wyszukiwania w Google i Bing. Nie jest to zadanie łatwe, bowiem wymaga sporo pracy, pozyskiwania dobrych recenzji w innych serwisach internetowych oraz zdobywania linków do naszej witryny. Krakowski rynek finansowy jest dość konkurencyjną branżą i tak też jest w Internecie. Wiele instytucji chce jak najlepiej zaistnieć w wyszukiwarkach, dlatego przeznacza duże budżety na pozycjonowanie (SEO), czyli podniesienie pozycji w Google. Jeśli jednak dobrze się poszuka, można trafić na firmę oferującą dobre efekty po niewielkiej cenie.

Oto lista firm, które mogą pomóc Ci w pozycjonowaniu na hasła typu „biuro rachunkowe”, „biuro rachunkowe kraków”, „usługi finansowe w krakowie”:
www.seogo.pl
www.sointeractive.pl
www.gr8it.pl
www.mtweb.pl
www.bluerank.pl
www.kompan.pl

Skomentuj


  • Kategorie

  • Zwiększ zyski z SEO!

    Szukasz firmy, która doprowadzi Cię na szczyty wyników wyszukiwania? Sprawdź SeoGO Pozycjonowanie Kraków

    Szukasz biura rachunkowego w...
    ...Krakowie?
    Polecamy Biuro Rachunkowe Kraków MCFIR