Biura Rachunkowe Kraków

Informacje o obsłudze księgowej firm w Krakowie

Znajdź swojego księgowego w Krakowie przez iKsięgowość24.pl

Czy szukasz księgowego w Krakowie? Czy wiesz, że biuro rachunkowe można łatwo znaleźć? Firma iComarch24 udostępniła właśnie nową wersję portalu www.iKsięgowość24.pl. Znaleźć w nim można prawie 400 wyspecjalizowanych podmiotów księgowych w Polsce, w tym w Krakowie. Dlaczego warto skorzystać z serwisu dla biur rachunkowych i firm poszukujących księgowego?

– W dobie nieustannego wzrostu stopnia skomplikowania przepisów podatkowo-księgowych oraz ich zmienności, warto rozważyć decyzję o powierzeniu obsługi księgowej w ręce doświadczonych specjalistów, którzy zajmują się tym na co dzień. Dzięki outsourcingowi księgowości, firma może skupić się na priorytetowych obszarach jej działalności – pozyskiwaniu nowych klientów oraz generowaniu zysku – mówi Paweł Regiec, dyrektor sprzedaży iComarch24.

Jak znaleźć biuro rachunkowe Kraków?

iKsięgowość24.pl pozwala znaleźć biuro rachunkowe w Krakowie

Jak sprawnie znaleźć biuro rachunkowe w Krakowie lub innym regionie? W odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorstw szukających obsługi księgowej powstał portal www.iKsięgowość24.pl, dzięki któremu firmy mogą znaleźć profesjonalne biura rachunkowe, pracujące na programie Comarch OPT!MA.

Firma może wybrać dokładnie takie biuro, jakiego potrzebuje, dostosowane do jej potrzeb oraz możliwości finansowych. Przedsiębiorca może wysłać zapytanie do dowolnego biura rachunkowego, a w przypadku, gdy jest zainteresowany kilkoma podmiotami, wysyła zbiorowe zapytanie ofertowe, co znacznie ułatwia proces poszukiwań.

– W tym tygodniu udostępniliśmy kolejną wersję iKsięgowość24.pl. Cały czas pracujemy nad usprawnieniem działania portalu, chcemy dać jak najwięcej korzyści, zarówno przedsiębiorstwom, jak i biurom rachunkowym – podkreśla Barbara Molga, Product Manager iKsięgowość24. – Nowością dla osoby odwiedzającej portal jest to, że na wizytówce biura rachunkowe znajdzie nie tylko dane firmy, ale także dodatkowe dokumenty, takie jak certyfikaty, referencje klientów czy też świadectwa ukończenia dodatkowych kursów. To wzmacnia wiarygodność biura rachunkowego w oczach potencjalnego klienta. Dodatkowo, jeśli przedsiębiorca korzysta z oprogramowania Comarch OPT!MA, Comarch iOPT!MA24 lub z darmowej aplikacji iFaktury24, zyskuje najszybszy sposób współpracy z biurem rachunkowym, ponieważ ma możliwość bezpłatnej i bezpiecznej wymiany danych. – dodaje Barbara Molga.

Z serwisu aktywnie korzysta wielu przedsiębiorców, od początku roku portal odwiedziło ponad 40 tys. użytkowników, którzy wysłali już 1,5 tys. zapytań ofertowych.

Czy korzystaliście już z iKsięgowość24.pl?
Jakie jest Wasze zdanie o tym systemie? Prosimy o komentarz!

Skomentuj


  • Kategorie

  • Zwiększ zyski z SEO!

    Szukasz firmy, która doprowadzi Cię na szczyty wyników wyszukiwania? Sprawdź SeoGO Pozycjonowanie Kraków

    Szukasz biura rachunkowego w...
    ...Krakowie?
    Polecamy Biuro Rachunkowe Kraków MCFIR