Biura Rachunkowe Kraków

Informacje o obsłudze księgowej firm w Krakowie

Pomysły na pomnażanie gotówki

Meritum Bank Lokata

Sprawdź w banku warunki

Jeśli jesteś pracownikiem biura rachunkowego, powinieneś wiedzieć, że Twój klient oczekuje dobrych porad na pomnażanie pieniędzy. Co zatem słychać na rynku finansowym? Co można polecić młodemu przedsiębiorcy przychodzącemu po księgowość?

Nowy rok przyniósł nowe pomysły. Meritum Bank ma w ofercie lokatę dla nowych klientów – trzymiesięczna Pierwsza Lokata ma oprocentowanie 8,5% w skali roku. Lokata jest dodatkową zachętą dla osób, które otwierają Konto Zarabiające.

Jak mówią w banku, klient dostaje jeden z najwyżej oprocentowanych na rynku depozytów oraz oszczędza na paliwie płacąc wydaną do konta kartą. Lokatę na 3 miesiące można otworzyć od 500 zł, oprocentowanie nominalne to 8,5% do 5 tysięcy zł, 7% do 10 tysięcy zł i 5% dla więcej niż 10 tysięcy zł. Kapitalizacja na koniec okresu lokaty. Można założyć tylko jedną lokatę i nie później niż miesiąc od daty złożenia wniosku o Konto Zarabiające.

Samo konto daje zwrot 4% wydatków na paliwo jeśli co miesiąc na konto wpływa co najmniej 1500 zł. Przelewy i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne. Konto można założyć na www.meritumbank.pl lub w placówce Meritum Banku. W Krakowie oddziały banku to:

Kraków – Placówka Partnerska, os. Teatralne 4
pn.-pt. 9.00 – 17.00

Kraków – Placówka Partnerska, ul. Rusznikarska 14A/8L
pn.-pt. 9.00 – 18.00

A co dla większych firm? Rabobank Polska SA wdraża nowy system bankowości internetowej i pewnie wkrótce czeka go ekspansja, dlatego warto mu się przyglądać.

Skomentuj


  • Kategorie

  • Zwiększ zyski z SEO!

    Szukasz firmy, która doprowadzi Cię na szczyty wyników wyszukiwania? Sprawdź SeoGO Pozycjonowanie Kraków

    Szukasz biura rachunkowego w...
    ...Krakowie?
    Polecamy Biuro Rachunkowe Kraków MCFIR