Biura Rachunkowe Kraków

Informacje o obsłudze księgowej firm w Krakowie

Czy programy do fakturowania zagrożą księgowym?

Na rynku pojawiło się sporo internetowych programów wyręczających firmy z korzystania z biur rachunkowych. Są już inFakt oraz iFaktury24, a także powstają ich bardziej rozbudowane wersje.

Obsługa faktur onlineiFaktury24.pl to aplikacja dla mikro i małych przedsiębiorstw potrzebujących wystawiania dokumentów sprzedażowych online (faktur i rachunków) oraz biurom rachunkowym chcącym przyspieszyć obsługę klienta. System dla księgowych przygotowuje spółka z grupy kapitałowej Comarch. Firma znana jest z oprogramowania dla małych, średnich i dużych firm, a także specjalistycznych grup firm – takich jak banki, ubezpieczyciele czy domy maklerskie.
Korzystając z systemu możemy mieć problem z numeracją faktur, ale to znikomy problem. Warto też rozważyć zakup od razu większego systemu firmy Comarch – Comarch iOptima, który pozwala prowadzić pełną księgowość.
Instrukcja obsługi i możliwości iFaktury24

Faktury przez InternetInfakt.pl to prosta aplikacja do wystawiania faktur autorstwa Sebastiana Bobrowskiego (poprzednio Onet) i Wiktora Saroty (poprzednio agencja interaktywna Opcom). Firma stawia na intuicyjność, stabilność, bezpieczeństwo, a także oszczędność czasu dzięki automatyzacji wystawiania faktur. inFakt ewoluuje w kierunku systemu do prowadzenia pełnej księgowości. Problemem może być właśnie coraz bardziej rozbudowywana funkcjonalność, ale w końcu lepiej mieć więcej i w tym przebierać niż za mało i sztukować innymi programami.
Wersja darmowa pozwala na zarządzanie trzema dokumentami miesięcznie.

Warto śledzić rozwój aplikacji dla księgowych, bowiem ich ceny mogą być konkurencyjne dla firm prowadzących powtarzalną sprzedaż i prosty model biznesowy.

A Ty korzystasz już z rachunkowości online? Czy Twój księgowy jest internetowy?

Skomentuj


  • Kategorie

  • Zwiększ zyski z SEO!

    Szukasz firmy, która doprowadzi Cię na szczyty wyników wyszukiwania? Sprawdź SeoGO Pozycjonowanie Kraków

    Szukasz biura rachunkowego w...
    ...Krakowie?
    Polecamy Biuro Rachunkowe Kraków MCFIR