Biura Rachunkowe Kraków

Informacje o obsłudze księgowej firm w Krakowie

Lepsza strona rachunkowości z MCFIR

Księgowy z KrakowaMałopolskie Centrum Finansów i Rachunkowości w Krakowie rozwija się coraz prężniej. Stabilna baza stałych klientów oraz organiczne pozyskiwanie nowych klientów to podstawy biznesowego powodzenia firmy.

O bieżącej działalności i planach na przyszłość mówi nam współwłaściciel biura rachunkowego MCFiR, Grzegorz Chmurzyński.

Działalność Małopolskiego Centrum Finansów i Rachunkowości to prowadzenie ksiąg rachunkowych, bieżącego wsparcia przedsiębiorców w ich działalności oraz pomoc w administracji firmą. Do kogo adresowane są usługi MCFiR?

Naszych klientów można podzielić na trzy grupy. Pierwszą są osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Dla tych klientów prowadzimy najczęściej podatkową książkę przychodów i rozchodów. Druga grupa, w której klientów przybywa najdynamiczniej, są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Od czasu zmian w przepisach spółek z o.o. powstaje bardzo wiele. Polscy przedsiębiorcy bardzo chwalą sobie tę formę prawną działalności. Trzeci grupa to organizacje pozarządowe, dla których mamy przygotowaną specjalną ofertę usług. Pomagamy nie tylko w bieżącym prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ale także w rozliczaniu projektów, pisaniu aplikacji i tworzeniu budżetów.

Prowadzenie księgowości w organizacjach pozarządowych różni się od usług w standardowych spółkach?

Tak. Różnice dotyczą nie tylko prowadzenie księgowości, ale również sprawozdawczości finansowej. Przygotowujemy indywidualne plany kont oraz politykę rachunkowości dostosowaną do przepisów obowiązujących fundacje i stowarzyszenia.

Wiem, że wspieracie też przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają działalność. Czy zaczynający swoją przygodę z biznesem młodzi ludzie mogą liczyć na specjalną ofertę dla siebie?

Oczywiście. Masza pomoc ułatwia uniknąć błędów na samym początku, kiedy to przedsiębiorca musi podjąć wiele kluczowych decyzji. Błędy na tym etapie mogą wiele kosztować, często opóźniają rozpoczęcie działalności i niepotrzebnie wydłużają czas rejestracji i uzyskanie numerów rejestrowych. Przedsiębiorcy, którzy dopiero zaczynają działalność mogą liczyć na naszą opiekę zanim rozpoczniemy prowadzenie dla nich ksiąg rachunkowych. Proponujemy im bardzo korzystne ceny usług księgowych, tak aby nie obciążały dopiero co zaczynających przygodę z biznesem.

Dodatkowe informacje o Małopolskim Centrum Finansów i Rachunkowości znaleźć można na stronie internetowej www.mcfir.pl. Tam także podane są dane kontaktowe do biura oraz aktualne promocje dla klientów.

Skomentuj


  • Kategorie

  • Zwiększ zyski z SEO!

    Szukasz firmy, która doprowadzi Cię na szczyty wyników wyszukiwania? Sprawdź SeoGO Pozycjonowanie Kraków

    Szukasz biura rachunkowego w...
    ...Krakowie?
    Polecamy Biuro Rachunkowe Kraków MCFIR